Kde si nechat věštit?

Možností, jak nahlédnout budoucnosti pod pokličku, máte hned několik. První, co vás asi napadne je osobní konzultace ve věštírně. Tu většina lidí považuje za nejdůvěryhodnější. S věštcem se sejdete osobně, zpravidla u něj v kanceláři nebo doma. Výhodou je, že víte s kým jednáte a můžete společně probrat otázky, které vás napadnou během věšteckého setkání. Osobní věštecké konzultace bývají dražší. A také časově náročnější. Zejména pokud nemáte žádného numerologa nebo kartářku v okolí, a musíte za ním dojet do sousedního města nebo ještě dále.

Pokud osobní věštba není možná, zkuste věštění online! Oblíbený je výklad karet přes Skype. S vybraným věštcem se domluvíte na určitou hodinu a výklad karet nebo numerologický rozbor řešíte prostřednictvím online kamery. Některé online věštírny nabízejí i své vlastní rozhraní, takže nemusíte ani používat žádný zvláštní program a nic instalovat.

Neméně obvyklý je výklad přes email. Vy se svému věštci svěříte se svým trápením. On se za vás podívá do karet nebo podle vašeho data narození udělá numerologický výklad. A svou věštbu vám pošle emailem. Ať už se rozhodnete pro Skype nebo email, připravte se na platbu předem. První, co se od vybraného věštce nejspíš dozvíte, je číslo jeho účtu a částka, kterou máte za pohled do budoucnosti zaplatit. Je to profesionální služba jako každá jiná a čas renomovaného kartáře či numerologa není zrovna levný.

Patříte-li mezi televizní fanoušky, můžete vyzkoušet věštby přes televizní obrazovku. Některé televizní kanály vysílají online věštecké pořady. Jejich scénář je zpravidla stejný. Ve studiu sedí jeden z věštců, který čeká na vaše zavolání. Vám tak stačí vytočit telefonní číslo, které na obrazovce a uvidíte. Při troše štěstí se dovoláte přímo do studia. Když se vám to náhodou nepovede, je pravděpodobné, že budete spojeni s jiným věštcem, který v zákulisí vaše otázky zodpoví. Dříve než zvednete telefon a do studia zavoláte, zjistěte se, kolik vás bude volání stát. Minuta volání se zpravidla pohybuje v řádech několika desítek korun. Tak ať vás pak nepřekvapí účet za telefon.