Podívejte se životu do karet

Věštění z karet je v poslední době velmi oblíbené a ten, kdo má chuť nahlédnout alespoň částečně do své budoucnosti, pravděpodobně zamíří ke kartáři nebo kartářce. To, jak bude výklad probíhat, záleží na kartáři, k němuž se vydáte. A také na problému, který máte. I když u kartáře hledáte odpovědi, měli byste mít alespoň trošku jasno v tom, co chcete společně se svým kartářem nebo kartářkou řešit. Trápí vás problémy v lásce? Sníte o nové práci? Nebo chcete kompletní výklad a rádi byste věděli, na co se máte zhruba připravit v následujícím roce?

Kartáři používají různé typy karet, někdo dává přednost tarotům, jiný andělským kartám, jiný nedá dopustit na žolíkové karty. Karty zamícháte, vytáhnete si stanovený počet a kartář vám prozradí, co v kartách vidí.


Odpovědi hledejte v číslech

Pokud jste k výkladu karet skeptičtí, možná odpovědi na své otázky najdete v numerologických tabulkách. Numerologický rozbor vychází z data narození. Díky číslům pochopíte sami sebe, poodhalíte své vnitřní já, o němž jste možná doposud neměli ani tušení.

Podle numerologů má každé číslo určité vibrace a jinou energii. Správný numerologický výpočet může objasnit souvislosti i problémy, kterými právě procházíte. Náš život se skládá z devítiletých cyklů a každý rok nás provází jedno číslo. Právě číslo, v němž se nacházíte, může ovlivňovat vaše rozhodnutí či aktuální pocity. Společně se zkušeným numerologem můžete poodhalit, kterým směrem se bude váš život pravděpodobně ubírat v dalších letech. A tato zkušenost vám možná usnadní rozhodování.