Jak najít dobrého věštce?

Pokud nemáte s věštěním žádné zkušenosti, najít toho svého věštce může být pro vás oříšek. Lidí, kteří se chtějí živit jako věštci je spousta, a přibývají jako houby po dešti. Pokud s nimi nemáte žádné zkušenosti, máte v podstatě několik možností. Vsadíte na svou intuici a do hledání kartáře nebo numerologa se pustíte sami, ať podle jeho webových stránek, ceny nebo vzdálenosti, která vás dělí.

Při hledání vodného kartáře či numerologa můžete využít zkušenosti ostatních. A dáte na reference svých blízkých nebo se zaměříte na diskuze na internetu, kterých je víc než dost.

Zkusit můžete také oslovit známé věštce, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru a za dobu své praxe získali věhlas a se svými trablemi za nimi chodí i mnohé hvězdy českého šoubyznysu.

Dagmar Kludská

Jen málo kdo nezná jméno Kludský. Klan cirkusáků, do kterého patří také Dagmar. Věhlasná kartářka spolupracující s řadou celebrit. Její prioritou je věštba z mariášových karet. Chcete-li Dagmar Kludskou požádat o věštbu, pro jistotu zapomeňte na aktuální problémy vyžadující rychlé její řešení. Pro velký zájem se můžete na řadu dostat klidně až za čtvrt roku.

Uršula Kluková

Drobnou ženu s nezaměnitelným hlasem většina lidí zná jako herečku. Ne každý ví, že tuhle dámu nezajímají jen prkna, která znamenají svět, ale také věštění. Odpovědi na své nebo vaše otázky hledá v kartách.

Eva Kalivodová Štichová

Hned v několika časopisech či v televizi jste mohli narazit na astrorubriku nebo horoskopy, které vytvořila Eva Kalivodová Štichová. Díky více než dvacetileté praxi se na ní s důvěrou obrací řada českých osobností. Pokud je budete následovat, připravte se na výklad z tarotových karet, vyzkoušet však můžete také andělskou terapii, harmonizaci čaker nebo čištění aury.

Renata Herber

Velmi oblíbenou je také opavská kartářka a věštkyně Renata Herber. Ta pro věštění používá hlavně tarotové karty nebo méně známou runovou magii.

Stanley Bradley

Někteří si myslí, že věštění je čistě ženská záležitost, ale opak je pravou. O věštbu se můžete obrátit i na muže věštce. K těm nejznámějším patří Stanley Bradley známý z televizní astroporadny, který k věštění budoucnosti používá zejména výklad z karet.